Енжіо-інсектицид

Препарат Енжіо https://harvest-center.com.ua/enzhio-insekticid-syngenta-12477/ є сучасним потужним системно-контактним інсектицидом. Він допомагає багатьом видам культурних рослин швидко позбутися шкідливих комах, які на них нападають.

Znalezione obrazy dla zapytania Енжіо-інсектицид

Механізм дії препарату

Численні випробування доводять високу ефективність Енжіо. Інсектицид має в своєму складі дві діючі речовини: тіаметоксам та лямбда-цигалотрин. Ці активні речовини по-різному діють на комах, завдяки чому розширюється спектр дії на шкідників. Системно діюча речовина тіаметоксам проникає в рослину протягом часу та накопичується в точці росту, залишаюсь там, в залежності від погодних умов, до 3-х тижнів. Лямбда-цигалотрин має контактну дію. Вона проникає через кутикули комах та впливає на нервову систему,  що призводить до припинення харчової активності, паралізуючої дій та швидкої загибелі шкідників.

Спектр дії 

Енжіо використовують для захисту овочевих культур, пшениці, ячменю, яблунь. Препарат допоможе побороти таких шкідливих комах, як попелиці, трипси, цикадки, хлібні жуки, блішки, злакові мухи, довгоносики, щитоноски, колорадський жук, яблуневий квіткоїд, казарка, букарка, листоверт, яблуневий пильщик та інших. Інсектицид має побічну дію на дорослих кліщів.

Переваги Енжіо: 

  • Безпека для людини.
  • Не має негативного впливу на природу.
  • Швидко починає діяти.
  • Тривалий період захисту рослин.
  • Знищує багатьох шкідників.
  • Відсутність виникнення резистентності.

Інсектицид має третій клас небезпеки. Він добре розчиняється у воді. При обприскуванні рослин Енжіо, частина препарату потрапляє на землю та всмоктується корінням, що також допомагає захищати рослинні культури. Високі та низькі температури повітря не впливають на його ефективність. Енжіо сумісно з використанням гербіцидів, фунгіцидів, регуляторами росту.

Правила використання

Розвести 3,6 мл інсектициду в 10 літрах води, такого розчину вистачить для обробки 2 соток. Для обприскування молодих яблунь витрачають 2 л готового розчину, для дорослих – 5л. Треба строго дотримуватися норм препарату Енжіо в залежності від кількості комах, личинок старших вікових груп. Проводити обробку при температурі вище 30 градусів не рекомендується. Не треба використовувати розчин препарату в  екстремальних погодних умовах, коли комахи перебувають в умовах стресу.

При використанні обов’язково застосовувати засоби індивідуального захисту! Зберігати препарат в спеціально призначених для цього приміщеннях в заводській упаковці! Температура зберігання від 0 до 35 градусів.