Які рослини найбільше «люблять» парники й теплиці?

Содержание

Придбавши для власного роду парник з агроволокна можна скористатися можливістю отримати свіжі овочі та зелень набагато раніше ніж під час звичайного садіння у відкритий ґрунт. Крім того, продукцію можна вирощувати на продаж.

Завітавши в інтернет-магазин «Терем», можна вигідно придбати парник напряму від виробника: https://terem.ua/ua/g84139679-parniki-agrovolokna. Ціни на сертифіковану продукцію доступні для кожного покупця. Конструкція виготовлена із якісних матеріалів, тому буде тривалий час виконувати свою функцію. Для фіксації теплиці у комплект додаються спеціальні кліпси, які допоможуть надійно закріпити конструкцію.

Що краще садити в теплиці

В сезонній теплиці з агроволокна можна садити різні сільськогосподарські культури. В одному парнику відмінно уживаються пасльонові та зелень.

З приходом перших весняних днів в теплиці варто сіяти салат, руколу, шпинат, кріп, зелену цибулю, які швидко дають щедрий урожай за умови регулярного обприскування водою та поливу.

Тепло та ідеальний мікроклімат «люблять» помідори, огірки, перець та баклажани, тому їх варто вирощувати у парниках, зважаючи на нестабільні погодні умови нашого кліматичного поясу останнім часом.

Чому краще придбати парник з агроволокна

Убезпечити майбутній урожай від небезпек можна, придбавши для культур парник з агроволокна. Він відмінно захищає молоді рослини від заморозків, палючих ультрафіолетових променів, шквального вітру та граду.

Матеріал вільно пропускає повітря та вологу, створюючи ідеальний мікроклімат для будь-яких рослин. Поливати парник можна, не знімаючи агроволокно. Воно міцне та надійне. При належному зберіганні в сухому місці може служити декілька років поспіль.

Як підібрати парник

Плануючи придбати парник необхідно визначитись з об’ємами висівання культур та іншими нюансами. Від цього залежить довжина парника.

Також під час вибору варто орієнтуватися на щільність матеріалу. Агроволокно із характеристиками 50 г/м2 витримує заморозки до -7 градусів на поверхні ґрунту та пропускає до 60 відсотків світла. Такий матеріал дозволяє отримати врожай на 3 тижні раніше терміну.

Спанбонд із щільністю 60 г/м2 витримує більші заморозки та розрахований на максимально ранній термін висівання розсади та зелені. Залишилося тільки підібрати довжину парника та їх кількість.