Різноманіття електричних грилів та особливості їх вибору

Електрогриль – гарний вибір для тих, хто хоче насолоджуватися смачними і корисними стравами в домашніх умовах. Модель підходить для готування майже будь-яких продуктів – м’яса, риби, овочів, а також піци, бургерів тощо. При цьому немає необхідності у розпаленні дров або вугілля, і, тим паче, слідкування за процесом готування.

Ключові фактори готування

Електричні грилі запропоновані у великий різноманітності за формою, типом, розміром. Важливо звернути увагу на багато різних деталей, щоб придбання влаштувало на всі 100%. Саме електрогрилі, які підходять для приготування страв у кухонному приміщенні без додаткових умов, наразі вважаються дуже популярними. Вони займають мало місця, дуже прості у користуванні, проте розрізняються за функціями. На які параметри варто звернути увагу під час вибору електрогрилю? Важливо враховувати такі критерії:

  1. Потужність. Це важливий показник при виборі грилю, адже від неї залежить, наскільки швидко прилад розігріється, скільки готуватимуться вибрані вами продукти. Сьогодні найбільш вдалим варіантом є модель з потужністю 2000 W.
  2. Матеріал робочих поверхонь. Необхідно з’ясувати, з якого матеріалу виготовлені поверхні для смаження. Наприклад, чавун є дуже надійним варіантом, який добре зберігає тепло. Металеве покриття остигає швидше, але при цьому дуже швидко нагрівається. Натуральне каміння має гарні показники теплозбереження, але після падіння така поверхня може стати непридатною для використання.
  3. Додаткове покриття. Переважно поверхні доповнені антипригарним покриттям. Воно актуальне як для топових, так і для економ-варіантів, проте це варто уточнювати при придбанні, тому що експлуатація буде не дуже зручною.
  4. Температури готування. Потрібно згадати про робочі температури гриля. Оптимальний показник представлений значенням 220-240 °C. Цього цілком достатньо, щоб приготувати будь-яку страву.

А також варто враховувати і те, що потрібно саме вам. Наприклад, можна звернути увагу на дизайн та кольорову гаму, щоб модель стала гарним доповненням кухонного інтер’єру. Іноді в комплекті постачаються додаткові елементи, завдяки чому прилад більш зручний у використанні та дозволяє готувати велику кількість різноманітних страв.

Знайти гарну модель можна в інтернет-магазині Grill Shop за посиланням https://grillshop.com.ua/ з великим асортиментом різних варіантів. Кожна з моделей має власні переваги, цікавий зовнішній вигляд та відмінну функціональність. Обирайте якісні електричні грилі та готуйте смачні страви кожен день.